Iniciativu Za Lužánky! podporují sportovci, ale také lidé z kulturní scény

Hokejisté Robert Kántor, Lubomír Oslizlo, Michal Konečný, Petr Hubáček, Alexandr Elsner, fotbalisté Petr Švancara, Richard Dostálek, Jan Maroši či Karel Jarůšek. To jsou jen některé příklady výborných brněnských sportovců, kteří se rozhodli založit iniciativu ZA LUŽÁNKY.

Sport za Lužánky prostě patří – a je dobře, že se na tomhle shodnou výborní sportovci z různých sportovních odvětví, ale také osobnosti z kulturní scény. Iniciativu ZA LUŽÁNKY kromě zkušeného hokejového obránce Roberta Kántora podporuje mimo jiné také brněnský rodák a hokejový útočník Petr Hubáček nebo bývalý hokejista a současný trenér Lubomír Oslizlo.

Lubomír Oslizlo platí za jednoho z největších znalců a matadorů brněnské hokejové scény, za Kometu odehrál 533 utkání a svůj život s tímto klubem spojil také na trenérské pozici. Na areál za Lužánkami má proto mnoho krásných vzpomínek. V rozhovoru pro web HC Kometa Brno se mimo jiné svěřil s tím, že si dodnes pamatuje, jak hokejisté s fotbalisty chodili společně na obědy, protože fotbalový a hokejový stadion tehdy stály vedle sebe.

Z fotbalistů stojí za iniciativou ZA LUŽÁNKY Petr Švancara, Richard Dostálek nebo Jan Maroši. Připojili se ale i zástupci kulturní scény, protože pokud by oblast za Lužánkami zase ožila, je jasné, že by se sportovní stavby daly využít také pro kulturní akce. Dalšími z těch, kdo za iniciativou ZA LUŽÁNKY stojí, jsou třeba herci Václav Svoboda a Jan Kolařík.

Přidáno 2. 3. 2018

Galerie

Obrázek č.1
Obrázek č.1

Novinky

další

Brno bude dál jednat s Procházkou

Nejsem tím, kdo blokuje pozemky za Lužánkami, říká podnikatel Procházka

Textař a zpěvák NENY o skladbě Modlitba za Lužánky

Blíží se promítání filmu o oživení stadionu za Lužánkami

Brněnský sport patří za lužánky!